Mletá káva El Salvador

Vyberte si na COFFEESPOTU mletou kávu z El Salvadoru s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP: Nevíte, jakou kávu vybrat? Vyzkoušejte našeho průvodce výběrem kávy. 

1 položek celkem

Cena

169170
1169170

Značky

#Tag

Acidita?

Balení

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Mletí

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
12 let main
Akce Tip 100% Arabica
169 Kč

Oslavte s námi 12 let!  Tato výroční směs kávy vás zavede na cestu po kávových plantážích Brazílie, El Salvadoru a Hondurasu.

2607

Mleté kafe El Salvador

Káva se v jihoamerickém El Salvadoru začala pěstovat kolem roku 1850. Ve 20. století se El Salvador stal jedním z největších světových producentů. A dnes patří káva z El Salvadoru mezi nejlepší a nejvyhledávanější na světě.

Mletá káva ze Salvadoru je ideální na přípravu filtrované kávy, chutnat bude skvěle i připravená jako espresso, kde zase vyniknou jiné chuťové tóny. Pozor si ale musíte dát na stupeň mletí, který se liší podle způsobu přípravy. 

U nás meleme kávu na přání. Stačí během nákupu zadat stupeň mletí podle způsobu, jakým budete kávu připravovat.

 mleti

Jak chutná mletá káva z El Salvadoru

Salvadorská káva se pěstuje na sopečné půdě bohaté na minerály. Z odrůd Arabiky převažuje Bourbon, v těsném závěsu je pak její kultivar Pacas. Káva se pěstuje jak ve velkých sídlech, tak na malých farmách a zpracovává se hlavně mokrou (washed) metodouSalvadorská mletá káva se vyznačuje nižší aciditou a zajímavou sladkostí s tóny citrusů a čokolády.

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší salvadorskou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

☕️TIP: Prozkoumejte svět kávy s COFFEESPOTEM. Odlehčená chuť světle pražené kávy, zemité tóny tmavě pražené kávy či exotický nádech indické kávy na vás čekají. Nabízíme balení 250 g, 500 g nebo 1 kg dle vašich potřeb. Při objednávce nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma. Na závěr vaší návštěvy si dopřejte naši prvotřídní mléčnou a hořkou čokoládu přímo z dílny čokoládového mistra Janka.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč