COFFEESPOT do kavárny

Dělá nám velkou radost, že chcete COFFEESPOT do vašeho podniku. Rádi spolupracujeme s kavárnami nebo bistry, kteří to s kávou myslí vážně.

S čím vám pomůžeme

  • připravíme nabídku na míru
  • zaškolíme personál
  • pomůžeme s výběrem

Individuální přístup je přesně to, na čem stavíme spolupráci. A baví nás to. 

kavarny

Kdo se o vás postará? 

mahr1

Jiří Mahr

E-mail: mahr@coffeespot.cz

Tel: +420 739 661 020
(8:00 - 17:00 hod.)

Z novináře baristou a pak kavárníkem. Tak by se ve zkratce dal popsat můj profesní život. Dva roky jsem v Londýně působil jako barista, další dva roky jsem v britské metropoli strávil jako provozní dvou kaváren.

Pak následoval návrat do Česka a otevření vlastního podniku Coffee Room. Kavárnu jsme se ženou úspěšně provozovali téměř 10 let. Během té doby jsem se podílel ještě na vybudování dalšího – tehdy si troufnu říct – úspěšného brandu Donut shop.


V letních měsících tohoto roku se mi podařilo otevřít pobočku Coffee Room v Thajsku, což byla obrovská výzva. Ve městě Nan na severu této nádherné asijské země jsme vybudovali v rámci kavárny kvalitní management a podnik teď funguje „sám“. A já jsem teď připraven na sto procent věnovat se vám – skvělým zákazníkům COFFEESPOTU.


S COFFEESPOTEM se známe už dlouho a naše spolupráce nevznikla jen tak. Se zakladatelem pražírny Jirkou Plškem jsme se poznali v samotných začátcích jeho podnikání, protože zhruba v té době jsem otevřel v Praze zmiňovaný Coffee Room. A právě s COFFEESPOTEM na mlýnku jsem tehdy odstartoval svou „kariéru“ kavárníka.

A když změna, tak pořádná. S rodinou jsme dlouho cítili, že chceme a potřebujeme změnu. A já nerad zůstávám u slov. Spíše konám, než mluvím. Takže jsme s velkými emocemi prodali Coffee Room a po 10 letech v Praze jsme se přestěhovali zpět na Moravu, odkud se ženou pocházíme. Aktuálně kotvíme v překrásném Mikulově, odkud za Vámi budu každodenně vyjíždět v rámci celé republiky.

Rád Vám poradím s výběrem kávy, která bude přesně na míru pro váš podnik. Pomůžu vám s jakýmikoliv dalšími otázkami, velmi rád předám své zkušenosti. Neváhejte proto se na mě kdykoliv obrátit.

Velmi se těším na naši spolupráci.