Mletá káva Guatemala

Vyberte si na CoffeeSpotu mletou kávu z Guatemaly s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny.

1 položek celkem

Cena

174175
1174175

Značky

#Tag

Acidita?

Balení

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Mletí

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Guatemala Huehuetenango
Tip 100% Arabica
od 174 Kč

Jedna z nejoblíbenějších a nejlepších káv z Guatemaly.  Na její chuti je to znát – ucítíte v ní sušené broskve, mandle a čokoládu. 

+ další
771-250

Mleté kafe Guatemala

Z jihoamerické Guatemaly ročně vyrazí do světa přes 225 000 tun kávy. Jde o 10. největšího producenta kávových třešní

Mletá káva z Guatemaly je ideální na přípravu espressa, chutnat bude skvěle i na filtru, kde zase vyniknou jiné chuťové tóny. Pozor si ale musíte dát na stupeň mletí, který se liší podle způsobu přípravy. 

U nás meleme kávu na přání. Rádi to uděláme pro vás. Stačí během nákupu zadat stupeň mletí podle způsobu, jakým budete kávu připravovat.

 mleti

Jak chutná mletá káva z Guatemaly

I přes všechny tyto události pěstuje v Guatemale na 100 000 místních farmářů výběrovou Arabiku zpracovávanou promytou metodou. Metodou „injerto reina“ ji roubují na podnoží Robusty, což zvyšuje její odolnost vůči nemocem. Z odrůd převládá Bourbon a Caturra, dále Catuai, Typica nebo Pache.

Různorodá krajina Guatemaly se dělí na 8 hlavních pěstitelských regionů. Produkují sladké kávy s nádechem kakaa a karamelu, ale i bylinné nebo citrusové druhy s říznou kyselostí. Za nejlepší a nejúplnější z guatemalských káv se považují květinovo-ovocné druhy z vulkanické hornatiny Huehuetenango.

Mletá káva z Guatemaly v naší nabídce

Guatemala Huehuetenango— Je jednou z nejoblíbenějších a nejlepších káv z Guatemaly, ucítíte v ní sušené broskvemandle a čokoládu

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší guatemalskou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

Objevte s námi kouzlo kávy v CoffeeSpotu. Vychutnejte si aromatickou brazilskou espresso kávu, pikantní kořeněnou kávu nebo sladkou a kyselou etiopskou filtrovanou kávu. Nabízíme balení 250 g, 500 g nebo 1 kg dle vašich potřeb. Při objednávce nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma. Na závěr vaší návštěvy si dopřejte naši prvotřídní mléčnou a hořkou čokoládu přímo z dílny čokoládového mistra Janka.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč