Hořká čokoláda

Gratulujeme. Právě jste našli naprosto fantastickou čokoládu. Vyberte si z vynikající hořkou čokoládu a nezapomeňte k ní přidat i naši výběrovou kávu. Všechny objednávky nad 1 200 Kč posíláme zdarma. 

☕️TIP na článek: COFFEESPOT se spojili s Čokoládovnou JANEK.

3 položek celkem

Cena

139169
1139169

Značky

Produkt

Příchuť

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3

Hořké čokolády

Ke kávě se kousek dobré hořké čokolády hodí vždy. Čokoládovna Janek počítá hlavně s milovníky vysokoprocentní hořké čokolády a čokoládových lízátek. V čem spočívá kouzlo její dokonalé chuti? 

Jde o kombinaci vychytaného výrobního postupu a čistých kvalitních surovin. Naše hořká čokoláda, to jsou jen kakaové boby a kokosový cukr. Žádná barviva, aromata ani palmový olej. 

Vybírat můžete z peruánské a madagaskarské hořké čokolády nebo čokoládových lízátek různých tvarů. Tak kterou?

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme ty nejkvalitnější kakaové boby. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když boby přijdou k nám, pražíme je, drtíme a pak necháme uležet. Následně je smícháme s dalšími kvalitními přísadami a naše skvělá čokoláda je na světě. 

☕️TIP: Na COFFEESPOTU objevíte nejen skvělou hořkou čokoládu od Janka, ale především výběrovou kávu z různých kontinentů. Tak honem vybírat! V naší široké nabídce objevíte brazilskou espresso kávu ideální pro silný začátek dne, etiopskou filtrovanou kávu s jemnými tóny ovoce a papuánskou kávu pro milovníky exotického nádechu. Každá vyniká jedinečným profilem chuti, který uspokojí i ty nejnáročnější kávové gurmány.  Při nákupu nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč