Mletá káva 200 g

Vyberte si na COFFEESPOTU mletou kávu 200 g s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP: Nevíte, jakou kávu vybrat? Vyzkoušejte našeho průvodce výběrem kávy. 

Mleté kafe 200 g

Balení s 200 gramy mleté kávy patří mezi menší balení v naší nabídce. Je ideální pro ty z vás, kteří si doma kávu připravují denně a chtějí vyzkoušet co nejvíc našich chuťovek. Skvěle se hodí i pro sváteční kávičkáře s nižší spotřebou. 

Z jednoho 200g balíčku mleté kávy připravíte až 28 espress (při dodržování 7 gramů kávy na šálek). Vydrží vám tak dlouho, jak budete chtít. Díky našemu třívrstvému balení se speciálním ventilem a zipem zůstane zrnům stále tak skvělá chuť a vůně jako v den otevření.

A co mletí?

To je kapitola sama pro sebe. Můžete mít sebelepší kávu, ale když ji nedokážete správně namlít, pravděpodobně se to podepíše na chuti. Každá dobrá pražírna by vám měla nabídnout, že vám kávu umele podle toho, jakým způsobem ji budete připravovat. Rádi to pro vás uděláme i my. Stačí během nákupu zadat stupeň mletí.

 mleti

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a případně ji nameleme, pokud si to přejete. Poté ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

☕️TIP: V COFFEESPOTU vás čeká káva v celé své rozmanitosti. Nechte se zlákat směsí Arabica + Robusta, vychutnejte si plnou chuť zimbabwské kávy nebo objevte jemnou něhu mleté kávy brazilské. Každý šálek vás zavede do jiného koutu světa. Nabízíme balení 250 g, 500 g nebo 1 kg dle vašich potřeb. Při objednávce nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma. Na závěr vaší návštěvy si dopřejte naši prvotřídní mléčnou a hořkou čokoládu přímo z dílny čokoládového mistra Janka.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč