Nejlepší káva

Vyberte si na COFFEESPOTU tu nejlepší kávu s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP: Nevíte, jakou kávu vybrat? Vyzkoušejte našeho průvodce výběrem kávy.

2 položek celkem

Cena

170320
1170320

Značky

#Tag

Acidita?

Balení

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Mletí

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
strong1
Akce Tip
od 170 Kč

Silná chuť, ale báječně jemná crema. Ideál na pořádné espresso s chutí hořké čokolády, zemitosti a jemným kouřovým nádechem.

+ další
2203/250
columbie candy1
Tip 100% Arabica
320 Kč

Káva zpracovaná metodou fully washed od farmářů z Kolumbie s chutí mochyně, cukrové třtiny a bobulovitého ovoce.

+ další
2659/250

Nejlepší kafe

S pojmem „nejlepší káva" je trochu potíž. Každý totiž za nejlepší považuje něco jiného. 

Co se týče druhu, doporučujeme sáhnout po 100% Arabice, případně blendu s Robustou, kde má Robusta menší podíl (např. 80 % ku 20 %).

Nejlepší zrnkovou kávu u nás poznáte tak, že má u nadmořské výšky pěstování uvedeno alespoň 1 000 m. n. m. Pokud je uvedená velikost zrn (označovaná jako screen), měla by mít minimální hodnotu 15+. Třeba taková Brazílie Pink Star se screenem 19, to už je opravdová špica. A když u kávy najdete cuppingové skóre, mělo by mít hodnotu 80 a víc bodů z maximálních 100.

To, že káva musí být kvalitní, je jasné. Jak ale poznat tu nejlepší kávu pro vás, kamarády nebo rodiče? Máme řešení! Ze všech káv v naší aktuální nabídce si vyberete za necelou minutu díky speciálnímu kávovému průvodci. Tam si kromě chuti navolíte i stupeň acidity a způsob přípravy. Pokud si u některého z bodů nejste jistí, nezoufejte. U nás můžete kterýkoliv z bodů nechat bez odpovědi a vysněné kávy se stejně dopátráte.

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

☕️TIP: Při objevování světa kávy v COFFEESPOTU narazíte na nejlepší kávu, která zaujme jak ty, kteří teprve začínají svou kávovou cestu, tak i zkušené kávové mistry. Vedle tradičních aromat kávy přinášíme například také bio kávumoka kávu a pro gurmány také tmavě praženou kávu, která reprezentuje vrchol kávového umění. A k tomu všemu, při objednávce nad 1 200 Kč, vám zboží doručíme zcela zdarma. A nezapomeňte, v naší nabídce najdete i mléčnou a hořkou čokoládu od renomovaného čokoládového mistra Janka.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč