Brazilská Espresso káva

Vyberte si na COFFEESPOTU brazilskou kávu na espresso s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP na článek: Jak si doma připravit nejlepší espresso?

5 položek celkem

Cena

167179
1167179

Značky

#Tag

Acidita?

Chuťové tóny?

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 5
Original Espresso
Akce Tip 100% Arabica
od 167 Kč

Výrazná a prvotřídně vyvážená. Dvě pečlivě vybrané arabicy v sobě ukrývají čokoládové a mandlové tóny doplněné o sladké kandované ovoce.

+ další
545-250
☕️ TA NAŠA nekyselá – espresso směs vyladěná do kávovaru
Akce Tip 100% Arabica
od 169 Kč

S mlékem nebo bez? S perfektně vyváženou chutí ořechů a čokolády je to jedno – lahodná je pořád stejně.

+ další
2017/250
12 let main
Akce Tip 100% Arabica
169 Kč

Oslavte s námi 12 let!  Tato výroční směs kávy vás zavede na cestu po kávových plantážích Brazílie, El Salvadoru a Hondurasu.

2607
strong1
Akce Tip
od 170 Kč

Silná chuť, ale báječně jemná crema. Ideál na pořádné espresso s chutí hořké čokolády, zemitosti a jemným kouřovým nádechem.

+ další
2203/250
no limit new
Akce Tip 100% Arabica
179 Kč

Limitovaná edice, která neuznává limity s chutí čokolády a tóny lískových oříšků.

2480

Brazilské espresso kafe

Brazílie je největším producentem kávy na světě s nejvyspělejším systémem pěstování. Ročně opustí tuto zemi asi 2,8 milionů tun kávových zrn. 

Jak chutná káva na espresso z Brazílie 

Na 300 000 farem po celé zemi produkuje převážně lehce promytou Arabiku – odrůdy Bourbon, Mundo Novo, Catuai, Acaia nebo Icatu – „otužilejšího“ křížence s Robustou. Chuťově se různí podle regionu.

Za nejlepší brazilskou kávu znalci označují druhy z vyšších nadmořských výšek nad 1 200 m – z oblastí Sul de Minas nebo Matas de Minas. Chladné podnebí jim propůjčuje jemně citrusovou až ovocnou chuť s nízkou aciditou a výraznými tóny čokolády, oříšků či karamelu.

Právě taková káva je dokonalá na přípravu espressa, čehož jsme u nás v pražírně plně využili. Brazilskou kávu pražíme na středně intenzivní až intenzivní stupeň, aby vynikla její hořkost.

Brazilské kafe na espresso v naší nabídce

U nás si vyberete jednodruhové kávy i blendy, ze kterých připravíte luxusní espresso.

Brazílie Mantiqueira Mountains— Výběrová káva s plným tělem, intenzivní chutí čokoládypražených mandlí a peckovin 

Brazílie Diamond Santos— Vyvážená a jemná káva s chutí oříšků, čokolády a sušeného ovoce

Brazílie Pink Star Scr.19— Výherce potravinářského Oscara, příjemně sladká káva s plným tělem, chutí čokolády, voňavého karamelu a sušených švestek.  

Original EspressoDokonale vyvážený blend dvou pečlivě vybraných Arabik (Peru Monte Verde, Brazílie Diamond), které v sobě ukrývají čokoládové a mandlové tóny doplněné o sladké kandované ovoce

Ta naša nekyselá— Blend dvou druhů Brazílie chutná po čokoládě a ořechách, skvěle se hodí k přípravě espressa a vychutnáte si ji jen tak, ale i v kombinaci s mlékem

Strong— Silný espresso blend (Brazílie Minas Gerais, Uganda King) s dokonale jemnou cremou, chutí hořké čokoládyzemitostí a jemným kouřovým nádechem

OMRKNU VŠECHNY KÁVY Z BRAZÍLIE

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší brazislkou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

Vyberte si na CoffeeSpotu espresso kávu z Brazílie, kterou ocení jak začátečník, tak zkušený barista. Pražíme kávu z celého světa, a tak si dále můžete vychutnat espresso kafe z Peru, Ugandy, nebo Nicaragui, aniž byste opustili teplo svého domova. Dokonalé uložené v 250 g, 500 g a 1 kg balení s dopravou zdarma od 1 200 Kč.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč