Tmavě pražená káva

Vyberte si na COFFEESPOTU tmavě praženou kávu s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP: Nevíte, jakou kávu vybrat? Vyzkoušejte našeho průvodce výběrem kávy

1 položek celkem

Cena

170171
1170171

Značky

#Tag

Acidita?

Balení

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Mletí

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
strong1
Akce Tip
od 170 Kč

Silná chuť, ale báječně jemná crema. Ideál na pořádné espresso s chutí hořké čokolády, zemitosti a jemným kouřovým nádechem.

+ další
2203/250

Tmavě pražené kafe

Při pražení kávy platí hned několik zásad. Čím světlejší káva tím vyšší acidita a čím tmavší káva, tím vyšší hořkost. Kromě toho se během pražení uvolňují různé chuťové tóny. Úkolem pražiče kávy je rozeznat, jaký stupeň pražení použít na konkrétní kávu, aby podpořil její chuťové vlastnosti. 

Tmavě pražená káva je u nás označovaná stupněm pražení 5. Na tento stupeň pražíme pouze naši směs Strong. Ta je zcela bez acidity, má zemitou a lehce kouřovou chuť s tóny hořké čokolády. Je ideální na espresso i k přípravě mléčných nápojů jako je oblíbené CappuccinoCaffè latte a další. Připravit ji můžete i alternativními způsoby, ale očekávejte velmi výraznou chuť.

Tip 

Stupeň pražení si při výběru kávy na našem e-shopu navolíte pomocí filtru.

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a případně ji nameleme, pokud si to přejete. Poté ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

Na COFFEESPOTU objevíte tmavě praženou kávu, která osloví jak začátečníky, tak zkušené milovníky kávy. Nezapomeňte vyzkoušet naši mléčnou a hořkou čokoládu od čokoládového mistra Janka.

☕️TIP: Kromě tradičních chutí nabízíme také světle praženou kávu, středně praženou a intenzivně praženou kávu pro ty, kteří si chtějí vychutnat plnost chutí. Ať už preferujete balení 250 g, 500 g nebo 1 kg, u nás najdete to pravé. Navíc při nákupu nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč