Peru Espresso káva

Vyberte si na COFFEESPOTU espresso kávu z Peru s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP na článek: Jak si doma připravit nejlepší espresso?

1 položek celkem

Cena

167168
1167168

Značky

#Tag

Acidita?

Chuťové tóny?

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Original Espresso
Akce Tip 100% Arabica
od 167 Kč

Výrazná a prvotřídně vyvážená. Dvě pečlivě vybrané arabicy v sobě ukrývají čokoládové a mandlové tóny doplněné o sladké kandované ovoce.

+ další
545-250

Espresso kafe z Peru

Produkci peruánské kávy zajišťují drobní farmáři. To je pro nás výhoda, protože přesně víme, kdo pro nás kávové třešně vypěstoval. A můžeme do naší nabídky zařadit i takzvané mikroloty, což jsou kávy s jasným původem neboli rodokmenem a propracovaným chuťovým profilem. Mikrolot se pěstuje v menším množství, díky čemuž zrna dosahují velmi vysoké kvality. Někdy takto bývá označována nejzdařilejší část sklizně z nejlepších keřů. Při zpracování se používají speciální postupy, které zahrnují například prodlouženou dobu fermentace a sušení.

Jak chutná káva na espresso z Peru

V Peru najdete pestrou paletu odrůd. Ve všech kávových regionech se pěstují Bourbon a její kultivar Caturra, dále Catimor, kultivar odrůdy Typica Pache a kříženci Bourbon x Typica – Mundo Novo a Catuai. Peruánská káva se zpracovává mokrou metodou (washed) a vyznačuje se lehkým tělem a neotřelou kombinací chutí, kde vedle sebe najdete lesní ovoce, citrusy a vanilku, karamel nebo čajPokud si z naší peruánské kávy připravíte espresso, chuťový zážitek plný příjemné hořkosti vás nemine!

Peruánská káva v naší nabídce

Vybrali jsme pro vás několik skvostů. Vychutnat si můžete Peru Monteverde— Arabiku s tóny lesního ovoce, červeného pomeranče a karamelu. Tu má na svědomí místní odborník na kávu Alfonso Tejada, od nějž se učí a získávají rady pěstitelé z celé země. Stejnou kávu najdete i v blendu Original Espresso, kde ji doprovází káva Brazílie Diamond s tóny oříšků, čokolády a sušeného ovoce. 

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší peruánskou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

☕️TIP: Vyberte si na COFFEESPOTU espresso kávu z Peru, kterou ocení jak začátečník, tak zkušený barista. Pražíme kávu z celého světa, a tak si dále můžete vychutnat espresso kafe z BrazílieUgandy, nebo Nicaragui, aniž byste opustili teplo svého domova. Dokonalé uložené v 250 g, 500 g a 1 kg balení s dopravou zdarma od 1 200 Kč.

☕️Přečtěte si naše články o espressu:

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč