Bean To Bar

Gratulujeme. Právě jste našli naprosto fantastickou čokoládu. Vyberte si z mléčné nebo hořké a nezapomeňte k ní přidat i naši výběrovou kávu. Všechny objednávky nad 1 200 Kč posíláme zdarma. 

☕️TIP na článek: COFFEESPOT se spojili s Čokoládovnou JANEK.

 

1 položek celkem

Cena

149150
1149150

Značky

Produkt

Příchuť

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1

Čokoláda Bean To Bar

Ke kávě se kousek dobré čokolády hodí vždy. Řada Bean To Bar od čokoládovny Janek počítá s každým - milovníky mléčné i hořké, nízkoprocentní i vysokoprocentní čokolády. V čem spočívá kouzlo její dokonalé chuti? 

Jde o kombinaci vychytaného výrobního postupu a čistých kvalitních surovin. Naše čokoláda, to jsou jen kakaové boby, kokosový cukr a případně ještě kakaové máslo a sušené mléko. Žádná barviva, aromata ani palmový olej. 

Na výběr máte z peruánské a madagaskarské čokolády. Tak kterou?

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme ty nejkvalitnější kakaové boby. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když boby přijdou k nám, pražíme je, drtíme a pak necháme uležet. Následně je smícháme s dalšími kvalitními přísadami a naše skvělá čokoláda je na světě.

☕️TIP: Na COFFEESPOTU objevíte nejen skvělou čokoládu od Janka, ale především výběrovou kávu z různých kontinentů. Tak honem vybírat. V naší široké nabídce objevíte brazilskou espresso kávu ideální pro silný začátek dne, etiopskou filtrovanou kávu s jemnými tóny ovoce a papuánskou kávu pro milovníky exotického nádechu. Každá vyniká jedinečným profilem chuti, který uspokojí i ty nejnáročnější kávové gurmány.  Při nákupu nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč