Nejlepší káva na espresso

Vyberte si na COFFEESPOTU nejlepší kávu na espresso s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP na článek: Jak si doma připravit nejlepší espresso?

1 položek celkem

Cena

170171
1170171

Značky

#Tag

Acidita?

Chuťové tóny?

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
strong1
Akce Tip
od 170 Kč

Silná chuť, ale báječně jemná crema. Ideál na pořádné espresso s chutí hořké čokolády, zemitosti a jemným kouřovým nádechem.

+ další
2203/250

Nejlepší espresso káva

O tom, jestli bude káva dobrá na espresso, rozhoduje samozřejmě lokalita, ze které zrna pochází. Potom způsob zpracování a stupeň pražení, které ovlivňují celkovou chuť. A v neposlední řadě i správná domácí příprava kávy.

Pokud chcete opravdu to nejlepší espresso, doporučujeme se podívat na Brazílii nebo Indii a hledat ty s tmavším pražením nebo se podívat na naše espresso směsi. Při přípravě dokonalého espressa je důležité také správné mletí zrn a dodržování teploty vody i postupu přípravy.

Náš tip

Objednáváte si u nás kávu a na mletí si netroufáte? U každé kávy najdete pod výběrem velikosti balení a cenou možnost mletí, kde si navolíte, pro jakou přípravu máme kávu umlít. My to pro vás rádi uděláme. Stačí během nákupu zadat stupeň mletí podle způsobu, jakým budete kávu připravovat. 

 mleti

Jak to děláme my v COFFEESPOTU 

Napřed vybereme tu nejlepší kávu na espresso. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a případně ji nameleme, pokud si to přejete. Poté ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva.  

☕️TIP: V COFFEESPOTU vás čeká káva ve všech možných podobáchObjevte kolumbijskou espresso kávuPeru espresso kávu nebo brazilskou espresso kávu. Nabízíme balení 250 g500 g nebo 1 kg dle vašich potřeb. Při objednávce nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma. Na závěr vaší návštěvy si dopřejte naši prvotřídní mléčnou a hořkou čokoládu přímo z dílny čokoládového mistra Janka

☕️Přečtěte si naše články o espressu:

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč