Luxusní káva na espresso

Vyberte si na COFFEESPOTU luxusní kávu na espresso s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP na článek: Jak si doma připravit nejlepší espresso?

1 položek celkem

Cena

170171
1170171

Značky

#Tag

Acidita?

Chuťové tóny?

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
strong1
Akce Tip
od 170 Kč

Silná chuť, ale báječně jemná crema. Ideál na pořádné espresso s chutí hořké čokolády, zemitosti a jemným kouřovým nádechem.

+ další
2203/250

Luxusní káva na espresso

Nemusíte každé ráno popíjet Kopi Luwak, abyste měli pocit, že si dopřáváte luxusní kávuLuxusní kávu na espresso totiž poznáte i jinak než podle ceny. Její kvalitu určuje mnoho faktorů, například lokalita (jednou z nejdražších káv je ta vypěstovaná na Hawai nebo Ostrově sv. Heleny), bio kvalita, velikost zrn i cuppingové skóre. Cena kávy se výrazně šplhá nahoru i v případě, že je sklizená ručně nebo zpracovaná nějakou unikátní metodou.

Cenu ovlivňuje i limitované množství kávy. Třeba takzvaný mikrolot, což obvykle bývá nejkvalitnější sklizeň, případně jen část sklizně, které je opravdu omezené množství.

Jak jsme zmínili, za jednu z vůbec nejdražších káv světa se považuje filipínská Kopi Luwak, neboli cibetková káva, která prošla trávicím traktem malé šelmičky zvané cibetka (v indonéštině luwak).

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Protože chceme, aby káva byla potěšením pro všechny, na nejdražší kávy světa u nás nerazíte. Při objevování světa kávy v COFFEESPOTU ale najdete dokonalou kávu na espresso, která zaujme každého, kdo teprve začíná svou kávovou cestu, a samozřejmě také zkušené kávové mistry.

☕️TIP: V COFFEESPOTU vás čeká káva ve všech možných podobáchObjevte kolumbijskou espresso kávuPeru espresso kávu nebo brazilskou espresso kávu. Nabízíme balení 250 g500 g nebo 1 kg dle vašich potřeb. Při objednávce nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma. Na závěr vaší návštěvy si dopřejte naši prvotřídní mléčnou a hořkou čokoládu přímo z dílny čokoládového mistra Janka.

☕️Přečtěte si naše články o espressu:

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč