Vietnam filtrovaná káva

Vyberte si na CoffeeSpotu filtrovanou kávu z Vietnamu s dopravou zdarma od 1 000 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny.

1 položek celkem

Cena

269270
1269270

Značky

#Tag

Acidita?

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Vietnam Kho Double Washed
Tip 100% Arabica
269 Kč

Jedinečná káva z Vietnamu od kmene K´ho zpracovaná metodou Double Washed.

2614

Vietnamské filtrované kafe 

Vietnam zaujímá mezi světovými pěstiteli 2. příčku, hned po Brazílii. Velká část vietnamské kávy je Robusta, a to převážně kvůli tomu, že Vietnam je nízko položený. a je tedy poměrně obtížné vypěstovat tu kvalitní Arabiku. 

My ale máme rádi výzvy. Proto spolupracujeme s Marianem Takáčem působícím na farmě, která kvalitní kávu z Vietnamu produkuje. Jde o dvojitě promytá zrna procházející až 48hodinovou fermentací. Vietnamská káva v naší nabídce pochází z kraje jedné z vietnamských etnických minorit, kmene K’Ho. Už jen kvůli jejímu původu stojí zato ji ochutnat. 

Vietnamská káva slibuje střední kyselost s chuťovými tóny sušeného jablka, červeného rybízu a černého čaje. Je pražená na nejnižší stupeň, proto se skvěle hodí na filtrPozor si ale musíte dát na stupeň mletí, který se liší podle způsobu přípravy. 

U nás meleme kávu na přání. Rádi to uděláme pro vás. Stačí během nákupu zadat stupeň mletí podle způsobu, jakým ji budete připravovat.

 mleti 

Nevíte, jestli vám tahle specialita bude chutnat? Zkuste ji napřed objednat v menším množství. Vietnamská káva je součástí naší degustační sady na filtr, která obsahuje 4 balíčky kávy po 50 gramech. 

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší vietnamskou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji nameleme, pokud si to přejete. Následně ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva.  

Objevte na CoffeeSpotu filtrovanou kávu z Vietnamu, kterou ocení jak začátečník, tak zkušený barista. Pražíme kávu z celého světa, a tak si dále můžete vychutnat filtrované kafe z Tanzanie, Burundi, Etiopie, nebo Indonésie, aniž byste opustili teplo svého domova. Dokonale uložené v 200 g, 250 g a 1 kg balení s dopravou zdarma od 1 000 Kč.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč