Rwanda filtrovaná káva

Vyberte si na COFFEESPOTU kávu na filtr z Rwandy s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP na článek: Jak vybrat tu nejlepší kávu na filtr? Poradíme během pár minut.

1 položek celkem

Cena

320321
1320321

Značky

#Tag

Acidita?

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
JVC 4147
Akce Tip 100% Arabica
320 Kč

Rwandské kávy není moc, ale o to víc je ceněná pro svoji prvotřídní chuť. V té naší objevíte svěží ananas, nektarinky a červené víno.

+ další
2702/250

Filtrované kafe z Rwandy

Káva ze Rwandy je z většiny Arabika, pěstuje se tu a vyváží i menší množství Robusty zpracovávané promytou metodou (washed). Nejstarší odrůdou rwandské kávy je Mibirizi, což je přírodní mutace odrůdy Bourbon. Pěstuje se tu taky další přírodní mutace Bourbonu Jackson. Obě jsou původem přímo ze Rwandy. Mezi odrůdami najdete i čistě Bourbon

Na rwandské filtrované kávě si pochutnají laici i ti největší labužníci. Má svěží chuť s výraznými ovocnými tóny červených jablek a červených hroznů. Rwandská zrnková káva je vhodná nejen na filtr, ale také na přípravu luxusního espressa. Pozor si musíte dát na stupeň mletí, který se liší podle způsobu přípravy. 

U nás meleme kávu na přání. Stačí během nákupu zadat stupeň mletí podle způsobu, jakým budete kávu připravovat. Na filtr je vhodné hrubé mletí kávy.

 mleti  

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší rwandskou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji nameleme, pokud si to přejete. Následně ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

☕️TIP: Objevte na COFFEESPOTU filtrovanou kávu z Rwandy, kterou ocení jak začátečník, tak zkušený barista. Pražíme kávu z celého světa, a tak si můžete vychutnat mimo jiné filtrovanou kávu z Indie, Burundi, Keni, nebo Indonésie, aniž byste opustili teplo svého domova. Dokonalé uložené v 200g250g i 1kg balení s dopravou zdarma od 1 200 KčNa závěr vaší návštěvy si dopřejte naši prvotřídní mléčnou a hořkou čokoládu přímo z dílny čokoládového mistra Janka.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč