Mletá káva Rwanda

Vyberte si na CoffeeSpotu mletou rwandskou kávu s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny.

1 položek celkem

Cena

320321
1320321

Značky

#Tag

Acidita?

Balení

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Mletí

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
JVC 4147
Akce Tip 100% Arabica
320 Kč

Rwandské kávy není moc, ale o to víc je ceněná pro svoji prvotřídní chuť. V té naší objevíte svěží ananas, nektarinky a červené víno.

2702

Mleté kafe Rwanda

Ve Rwandě to s kávou dříve neměli lehké. První mycí stanice na zpracování kávy se tu postavila teprve v roce 2004. Rychle následovaly další a kvalita kávy ze Rwandy v této době raketově vzrostla. Kromě velmi příznivých podmínek v tom pomohla i podpora různých mezinárodních organizací, které zajistily výstavbu dalších mycích stanic i vzdělání místních farmářů. 

Mletá káva ze Rwandy je ideální na přípravu espressa, chutnat bude skvěle i na filtru, kde zase vyniknou jiné chuťové tóny. Pozor si musíte dát na stupeň mletí, který se liší podle způsobu přípravy. 

U nás meleme kávu na přání. Rádi to uděláme pro vás. Stačí během nákupu zadat stupeň mletí podle způsobu, jakým budete kávu připravovat.

 mleti 

Jak chutná mletá káva ze Rwandy

Káva ze Rwandy je z většiny Arabika, pěstuje se tu a vyváží i menší množství Robusty zpracovávané promytou metodou (fully washed). Nejstarší odrůdou rwandské kávy je Mibirizi, což je přírodní mutace odrůdy Bourbon. Pěstuje se tu taky další přírodní mutace Bourbonu Jackson. Obě jsou původem přímo ze Rwandy. Mezi odrůdami najdete i čistě Bourbon

Na rwandské kávě si pochutnají laici i ti největší labužníci. Je svěží s výraznými ovocnými tóny červených jablek a červených hroznů.     

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší rwandskou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji nameleme, pokud si to přejete. Následně ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

Při návštěvě CoffeeSpotu zažijete kávu jako nikdy předtím. Ochutnejte harmonii peruánské espresso kávy, svěžest květinové kávy a hloubku etiopské kávy. Nabízíme balení 250 g, 500 g nebo 1 kg dle vašich potřeb. Při objednávce nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma. Na závěr vaší návštěvy si dopřejte naši prvotřídní mléčnou a hořkou čokoládu přímo z dílny čokoládového mistra Janka.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč