Nicaragua Espresso káva

Vyberte si na COFFEESPOTU Nicaragua kávu na espresso s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP na článek: Jak si doma připravit nejlepší espresso?

1 položek celkem

Cena

179180
1179180

Značky

#Tag

Acidita?

Chuťové tóny?

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
no limit new
Akce Tip 100% Arabica
179 Kč

Limitovaná edice, která neuznává limity s chutí čokolády a tóny lískových oříšků.

2480

Espresso kafe Nicaragua

Nikaragua zaujímá v žebříčku světových producentů kávy 11. místo. A to i přesto, že patří mezi nejchudší státy Latinské Ameriky. 

Jak chutná káva z Nikaraguy

Produkci nikaragujské kávy zajišťují z 95 % menší farmáři, kteří jsou na jejím pěstování ekonomicky závislí. Najdete zde především Arabiku, převažuje odrůda Bourbon a její kultivar Caturra zpracovávané promytou metodou (washed). V horských oblastech, kde se káva pěstuje, totiž není nouze o vodu.

Káva z Nikaraguy patří mezi nejjemnější na světě. Vyznačuje se nižší aciditou, velmi různorodými chuťovými profily od oříšků, čokolády, cukrové třtiny až po ovoce, a výjimečně silnou vůní. Spolu s kvalitním kávovarem na přípravu espressa tak u vás doma vytvoří dream team.

Nikaragujská káva v naší nabídce

Pro vás jen to nejlepší. Zrnková káva z Nikaraguy v naší nabídce pochází z farmy UCA San Juan del Río Coco. Jde o svaz o 8 družstvech, z nichž každé má 8 až 90 členů. Není to tedy žádná masovka, ale káva, které se dostává maximum péče. Jak v zámoří, tak u nás. V nabídce pro vás máme jednodruhovou nikaragujskou zrnkovou kávu i blendy, které ozvláštňuje svou chutí. Na espresso doporučujeme zvolit ty více pražené. 

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší nikaragujskou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když kávu dostaneme k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji hned posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

☕️TIP: Vyberte si na COFFEESPOTU espresso kávu z Nicaragui, kterou ocení jak začátečník, tak zkušený barista. Pražíme kávu z celého světa, a tak si můžete dále vychutnat espresso kafe z Brazílie, Peru, nebo Ugandy, aniž byste opustili teplo svého domova. Dokonalé uložené v 250 g, 500 g a 1 kg balení s dopravou zdarma od 1 200 Kč.

☕️Přečtěte si naše články o espressu:

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč