Nicaragua zrnková káva

Vyberte si na COFFEESPOTU zrnkovou kávu z Nicaragui s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP: Nevíte, jakou kávu vybrat? Vyzkoušejte našeho průvodce výběrem kávy. 

2 položek celkem

Cena

164179
1164179

Značky

#Tag

Acidita?

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
no limit new
Akce Tip 100% Arabica
179 Kč

Limitovaná edice, která neuznává limity s chutí čokolády a tóny lískových oříšků.

2480
Nikaragua San Juan del Río Coco
Akce Tip 100% Arabica
od 164 Kč

Místní farmáři si zakládají na respektu – k přírodě i sobě samým. Díky tomu vzniká káva s tóny cukrovinek, mléčné čokolády a lískooříškovou hořkostí. 

+ další
734-250

Zrnkové kafe Nicaragua

Přestože Nikaragua patří mezi nejchudší státy Latinské Ameriky, v žebříčku světových producentů zaujímá 11. místo.

Jak chutná zrnková káva z Nikaraguy

Produkci nikaragujské kávy zajišťují z 95 % menší farmáři, kteří jsou na jejím pěstování ekonomicky závislí. Najdete zde především Arabiku, převažuje odrůda Bourbon a její kultivar Caturra zpracovávané metodou washed. V horských oblastech, kde se káva pěstuje, totiž není nouze o vodu.

Káva z Nikaraguy patří mezi nejjemnější na světě. Vyznačuje se nižší aciditou, velmi různorodými chuťovými profily od oříšků, čokolády, cukrové třtiny až po ovoce, a výjimečně silnou vůní.

Nikaragujská zrnková káva v naší nabídce

Pro vás jen to nejlepší. Zrnková káva z Nikaraguy v naší nabídce pochází z farmy UCA San Juan del Río Coco. Jde o svaz o 8 družstvech, z nichž každé má 8 až 90 členů. Není to tedy žádná masovka, ale káva, které se dostává maximum péče. Jak v zámoří, tak u nás. V nabídce pro vás máme jednodruhovou nikaragujskou zrnkovou kávu i blendy, které ozvláštňuje svou chutí.

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší zrnkovou kávu z Nicaraguy. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když kávu dostaneme k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji hned posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

☕️TIP: Ve světě COFFEESPOTU se setkáte s bohatou nabídkou té nejvybranější kávy. Vybírat můžete z různých káv z celého světa od brazilské zrnkové kávy přes guatemalskou až po kolumbijskou zrnkovou kávu. Každá vás okouzlí unikátním původem a příběhem. Vyberte si balení 250 g, 500 g nebo 1 kg podle vaší chuti. Při objednávce nad 1 200 Kč vám navíc zboží doručíme zdarma. A co takhle zakončit nákupní zážitek s naší exkluzivní mléčnou a hořkou čokoládou od čokoládového mistra Janka?

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč