Peru filtrovaná káva

Vyberte si na COFFEESPOTU kávu na filtr z Peru s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP na článek: Jak vybrat tu nejlepší kávu na filtr? Poradíme během pár minut.

1 položek celkem

Cena

320321
1320321

Značky

#Tag

Acidita?

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Peru kosmonaut coffeespot
Novinka 100% Arabica
320 Kč

Čerstvá sklizeň zpracovaná metodou washed nabízí neskutečnou chuťovou kombinaci malinového džemu, hroznů a karamelu.

2655

Filtrované kafe z Peru

V Peru najdete pestrou paletu odrůd. Ve všech kávových regionech se pěstují Bourbon a její kultivar Caturra, dále Catimor, kultivar odrůdy Typica Pache a kříženci Bourbon x Typica – Mundo Novo a Catuai. Peruánská káva se zpracovává promytou metodou (washed) a vyznačuje se lehkým tělem a neotřelou kombinací chutí, kde vedle sebe najdete lesní ovoce, citrusy a vanilku, karamel nebo čaj.

Vybrali jsme pro vás několik chuťových bomb. Vychutnat si můžete Peru Monteverde— Arabiku s tóny lesního ovoce, červeného pomeranče a karamelu. Tu má na svědomí místní odborník na kávu Alfonso Tejada, od nějž se učí a získávají rady pěstitelé z celé země. Stejnou kávu najdete i v blendu Original Espresso, kde jo doprovází káva Brazílie Diamond s tóny oříšků, čokolády a sušeného ovoce. 

Mletá káva z Peru je ideální na filtr, ale i na espresso, kdy pokaždé vyniknou jiné chuťové tóny. Pozor si ale musíte dát na stupeň mletí, který se liší podle způsobu přípravy. 

U nás meleme kávu na přání. Rádi to uděláme pro vás. Stačí během nákupu zadat stupeň mletí podle způsobu, jakým budete kávu připravovat.

 mleti 

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší peruánskou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji hned nameleme, pokud si to přejete. Následně ji balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

Objevte na CoffeeSpotu filtrovanou kávu z Peru, kterou ocení jak začátečník, tak zkušený barista. Pražíme kávu z celého světa, a tak si dále můžete vychutnat filtrované kafe z Indie, Burundi, Etiopie, nebo Indonésie, aniž byste opustili teplo svého domova. Dokonale uložené v 200 g, 250 g a 1 kg balení s dopravou zdarma od 1 200 Kč.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč