Mletá káva Nicaragua

Vyberte si na CoffeeSpotu mletou kávu z Nicaraguy s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny.

2 položek celkem

Cena

164179
1164179

Značky

#Tag

Acidita?

Balení

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Mletí

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
no limit new
Akce Tip 100% Arabica
179 Kč

Limitovaná edice, která neuznává limity s chutí čokolády a tóny lískových oříšků.

2480
Nikaragua San Juan del Río Coco
Akce Tip 100% Arabica
od 164 Kč

Místní farmáři si zakládají na respektu – k přírodě i sobě samým. Díky tomu vzniká káva s tóny cukrovinek, mléčné čokolády a lískooříškovou hořkostí. 

+ další
734-250

Mleté kafe Nicaragua

Přestože Nikaragua patří mezi nejchudší státy Latinské Ameriky, v žebříčku světových producentů zaujímá 11. místo.

Najdete zde především Arabiku, převažuje odrůda Bourbon a její kultivar Caturra zpracovávané metodou washed. V horských oblastech, kde se káva pěstuje, totiž není nouze o vodu. Produkci nikaragujské kávy zajišťují z 95 % menší farmáři, kteří jsou na jejím pěstování ekonomicky závislí

Mletá káva z Nikaraguy je ideální na přípravu filtrované kávy, a to zejména ta světle pražená. Chutnat bude skvěle i připravená jako espresso, kde zase vyniknou jiné chuťové tóny. Tam doporučujeme volit vyšší stupeň pražení. Pozor si ale musíte dát na hrubost mletí, která se liší podle způsobu přípravy. 

U nás meleme kávu na přání. Rádi to uděláme pro vás. Stačí během nákupu zadat stupeň mletí podle způsobu, jakým budete kávu připravovat.

 mleti

Jak chutná mletá káva z Nikaraguy

Káva z Nikaraguy patří mezi nejjemnější na světě a vyznačuje se nižší aciditou, velmi různorodými chuťovými profily s tóny oříšků, čokolády, cukrové třtiny a ovoce a výjimečně silnou vůní.

Nikaragujská mletá káva v naší nabídce

Pro vás jen to nejlepší. Káva z Nikaraguy v naší nabídce pochází z farmy UCA San Juan del Río Coco. Jde o svaz o 8 družstvech, z nichž každé má 8 až 90 členů. Není to tedy žádná masovka, ale káva, které se dostává maximum péče. Jak v zámoří, tak u nás. 

OMRKNOUT VŠECHNY KÁVY Z NIKARAGUY

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší nikaragujskou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když kávu dostaneme k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a poté ji nameleme, pokud si to přejete. Následně ji hned posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

CoffeeSpot nabízí kávu jako cestu za dobrodružstvím. Zažijte intenzitu tmavě pražené kávy, jemnost mleté kávy nebo exotiku etiopské kávy. Nabízíme balení 250 g, 500 g nebo 1 kg dle vašich potřeb. Při objednávce nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma. Na závěr vaší návštěvy si dopřejte naši prvotřídní mléčnou a hořkou čokoládu přímo z dílny čokoládového mistra Janka.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč