Luxusní filtrovaná káva

Vyberte si na COFFEESPOTU luxusní kávu na filtr s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP na článek: Jak vybrat tu nejlepší kávu na filtr? Poradíme během pár minut.

1 položek celkem

Cena

320321
1320321

Značky

#Tag

Acidita?

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
columbie candy1
Tip 100% Arabica
320 Kč

Káva zpracovaná metodou fully washed od farmářů z Kolumbie s chutí mochyně, cukrové třtiny a bobulovitého ovoce.

2659

Luxusní filtrované kafe

Nemusíte každé ráno popíjet Kopi Luwak, abyste měli pocit, že si dopřáváte luxusní kávuLuxusní kávu na filtr totiž poznáte i jinak než podle ceny. Její kvalitu určuje mnoho faktorů, například lokalita (jednou z nejdražších káv je ta vypěstovaná na Hawai nebo Ostrově sv. Heleny), bio kvalita, velikost zrn i cuppingové skóre. Cena kávy se výrazně šplhá nahoru i v případě, že je sklizená ručně nebo zpracovaná nějakou unikátní metodou.

Cenu ovlivňuje i limitované množství kávy. Třeba takzvaný mikrolot, což obvykle bývá nejkvalitnější sklizeň, případně jen část sklizně, které je opravdu omezené množství.

Jak jsme zmínili, za jednu z vůbec nejdražších káv světa se považuje filipínská Kopi Luwak, neboli cibetková káva, která prošla trávicím traktem malé šelmičky zvané cibetka (v indonéštině luwak).

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Protože chceme, aby káva byla potěšením pro všechny, na nejdražší kávy světa u nás nerazíte. Při objevování světa kávy v COFFEESPOTU ale najdete dokonalou kávu na filtr, která zaujme každého, kdo teprve začíná svou kávovou cestu, a samozřejmě také zkušené kávové mistry.

☕️TIP: Objevte na COFFEESPOTU bohatý svět kávy, kterou ocení jak začátečník, tak zkušený barista. Pražíme kávu z celého světa, a tak si můžete vychutnat také filtrovanou kávu z IndieBurundiEtiopie, nebo Indonésie, aniž byste opustili teplo svého domova. Dokonalé uložené v 200g250g i 1kg balení s dopravou zdarma od 1 200 KčNa závěr vaší návštěvy si dopřejte naši prvotřídní mléčnou a hořkou čokoládu přímo z dílny čokoládového mistra Janka.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč