Mletá káva bez kofeinu

Vyberte si na COFFEESPOTU mletou kávu bez kofeinu s dopravou zdarma od 1 200 Kč a poznejte kouzlo moravské pražírny. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší zrna od pěstitelů, kterým 100% důvěřujeme s důrazem na kvalitní životní podmínky místních.

☕️TIP: Nevíte, jakou kávu vybrat? Vyzkoušejte našeho průvodce výběrem kávy. 

1 položek celkem

Cena

185186
1185186

Značky

#Tag

Acidita?

Balení

Chuťové tóny?

Metoda zpracování

Mletí

Odrůda

Příchuť

Složení

Stupeň pražení

Typ kávy

Velikost (g)

Vlastnosti

Země původu?

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Kolumbie Tolima sugarcane proces Decaf
Akce Tip 100% Arabica
od 185 Kč

I bez kofeinu může chutnat. V tomhle případě po čokoládě, kterou vyvažuje sladký třtinový cukr a svěží zelené jablko. 

+ další
1039-250

Mleté kafe bez kofeinu

Špatně snášíte kofein nebo ho skoro vůbec nemůžete? Chcete si vychutnat kávu i později odpoledne, ale bojíte se, že večer nezaberete? Sáhněte po mleté kávě bez kofeinu!

... a kofein je pryč 

Ne tedy úplně, ale většina. Proces odstranění kofeinu ze zelených kávových třešní si nechal patentovat německý obchodník Ludwig Roselius už v roce 1905. Kofein se z kávy dostává nejčastěji dvěma způsoby: buď chemicky, nebo vymýváním vodou. Vodní, také zvaný švýcarský proces je šetrnější a zachovává více přirozené chuti.

Káva bez kofeinu, která se také označuje jako decaf, obsahuje maximálně 2 až 12 mg tohoto alkaloidu. To je zhruba stejně jako šálek horké čokolády. Jen pro představu, běžné espresso má 100 mg a více.

Tip

Chcete si pochutnat na dobré kávě, i když klasickou s kofeinem nemůžete? Výběrovou kávu bez kofeinu čerstvě upražíme přímo pro vás. A nameleme ji, jak potřebujete. Stačí během nákupu označit možnost a stupeň mletí a my se o to postaráme.

mleti

Mletá káva  bez kofeinu v naší nabídce 

Kolumbie Tolima sugarcane proces Decaf— V tomhle šálku najdete tóny čokolády, třtinového cukru a svěžího zeleného jablka

Alternativa ke kávě bez kofeinu

V nabídce máme i čím dál tím populárnější Cascaru. Jde o slupky kávových třešní, ze kterých si připravíte horký nebo studený nápoj podobný čaji. Oproti kávě obsahuje šálek Cascary asi 25 mg kofeinu

Jak to děláme my v COFFEESPOTU

Napřed vybereme tu nejlepší bezkofeinovou kávu. Nosem, očima a samozřejmě i chuťovými buňkami. Když káva přijede k nám, pražíme ji denně po menších dávkách a případně ji meleme, pokud si to přejete. Poté ji hned balíme a posíláme. Dostane se k vám tak ještě začerstva. 

☕️TIP: Objevte svět kávy v COFFEESPOTU. Nabízíme zimbabwskou kávu s jedinečnými aroma, 100% Arabica kávu pro klasickou chuť, nebo bio kávu pro zdravější variantu. Každá z nich vám představí jedinečný kávový profil. Vyberte si balení 250 g, 500 g nebo 1 kg dle vašich potřeb. Při objednávce nad 1 200 Kč vám zboží doručíme zdarma. A na závěr vaší návštěvy nezapomeňte ochutnat naši prvotřídní mléčnou a hořkou čokoládu přímo z dílny čokoládového mistra Janka.

Vždy čerstvá

Kávu pražíme každý den v malých várkách

Káva pro každého

Naši výběrovou kávu si vychutná začátečník i profi barista

Pražírna z Moravy

Už 12 let hledáme a pražíme ta nejlepší zrna z celého světa

Rychlé doručení

Čerstvě upražená káva do 2 dní na vašem stole

Doprava od 59 Kč

ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč