Náš příběh

Moravská pražírna výběrové kávy COFFEESPOT

Kávu střežíme od zrnka na plantáži až k lahodnému šálku na vašem stole.

Protože kávu milujeme, respektujeme každé její zrnko. Jeho jedinečnost, původ i specifickou chuť. Od roku 2011 pro vás vybíráme a pražíme jen ta nejlepší. Abyste už s prvním usrknutím cítili, že jsme do naší kávy dali všechno, a u posledního se s ní hořkosladce loučili. 

Staráme se 

Kávu vybíráme jen od dodavatelů, kterým věříme. Víme, že se nestarají jen o zisk, ale také o samotné pěstitele. S kvalitou zrn se tak zlepšují i životní podmínky místních. Spoustu z nich jsme osobně navštívili a viděli jsme, jak obrovské pokroky zažívají. Jen taková káva nám dává smysl.

Budujeme vztahy

Možná nejsme rodina pokrevní, ale v žilách nám všem koluje stejná káva – a to je znát. Baví nás, co děláme a kdo všechno naši pražírnu tvoří. Díky tomu máme opravdu blízký vztah jak tady mezi sebou, tak s našimi dodavateli z celého světa. A za ta léta si troufáme tvrdit, že ho máme i s vámi.

Poctivě pražíme

Pražíme každý den po malých várkách –  aby byla káva od nás pořád čerstvá. Pomáhá nám s tím luxusní pražička Loring. A také zakladatel Jirka, který 10 let pražil každé naše zrnko. Ani dnes od nás neodejde nic, co by on sám neochutnal a neschválil.