Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5571 hodnocení
5
5494x
4
29x
3
16x
2
3x
1
29x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

IN Avatar autora Ivana Němečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2023
Velká spokojenost! děkuji 😉
JM Avatar autora Jan Mokrý Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 11.2.2023
Ceny a rychlost dodání jsou fajn, ale to je mi k ničemu, když pražírna kávu neupraží. Marketingové pohádky mne nezajímají. 5 stupňů pražení je jedna z nich. Ve světě se běžně užívá cca 9 stupňů pražení a Coffeespot uvede 4. z 5 a přitom je to tak 2. z 9. V praxi je káva použitelná maximálně na filtr, ale rozhodně ne na kvalitní pitelné espresso. Každý extrém je špatně, stejně jako kyselá voda, tak i spálený dehet. Vyvážená káva je čistá, viskózní plná, nekyselá a nespálená. To ale musí pražič umět a chtít zvládnout Maillardův cyklus na profesionální úrovni. Kdo chce hipsterskou kyselinu, nechť si to tu užije. Kdo chce vyvážené espresso, musí hledat jinde.
LK Avatar autora Lenka Koubková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2023
Skvělá káva za dobrou cenu.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2023
+ nejlepší káva

NN Avatar autora Nikola Němčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2023
Rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání. Spokojenost s čerstvosti kávy. Káva objednaná 5.2, pražená 6.2 a 8.2 už byla doma. Určitě budu objednávat znovu.
GK Avatar autora Gabriele Koubek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2023
Jsem spokojená že všem
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2023
+ Velmi kvalitní nabídka
+ Nepřeplácaný sortiment
+ Dobré ceny
+ Rychlost dodání
- Nepřehledný nový eshop

RH Avatar autora Radka Hájková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2023
Spokojenost s výrobky i s rychlostí dodání.
AZ Avatar autora Arina Zelinscaia Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2023
Rychlé vyřízení objednávky, vždy kvalitní a čerstvě upražená káva za příznivou cenu. :)
JV Avatar autora Jakub Vaněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2023
Naprostá spokojenost. Vždy kvalitní a v pořádku.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2023
rychlé dodání
Avatar autora Miroslav Šedivý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2023
Nejlepší pražirna na světě . Nejlepší káva . Opakovaně se vracím .
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2023
+ Rychlost , kvalita, spolehlivost

N Avatar autora Nikuška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2023
Bezproblémové a rychlé dodání vždy v super kvalitě, opakované nákupy!
MJ Avatar autora Marek Jelínek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2023
Maximální spokojenost :)
MV Avatar autora Michaela Valentová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2023
Rychle odeslani, perfektni kava :) Uz se tesim, az podaruji sve blizke :)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2023
+ dobrá zkušenost

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2023
výborná kvalita
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.2.2023
+ Výborná káva
+ Rychlé dodání

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.2.2023
Naprostá spokojenost.

Ovládací prvky výpisu

5583 položek celkem