Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5571 hodnocení
5
5494x
4
29x
3
16x
2
3x
1
29x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

ZH Avatar autora Zdeněk Horák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2023
Vse super - rychlost, jednani atd., vyborna kava, s sirokou skalou chuti, kterou si kazdy muze vybrat dle sveho gusta ;o)
LU Avatar autora Lucia Urgeova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2023
Vyborna kava za prijatelnu cenu a rychle dorucenie
DH Avatar autora Denisa Hesounova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2023
Maximalně spokojeni sme
MK Avatar autora Miroslav Koehler Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2023
Super obchod s čerstvě praženou kávou, nakupuji zde pravidelně.
S Avatar autora Svetozár Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
Super, rýchle doručenie
TS Avatar autora Tomáš Smolka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
Velmi mě chutná.
ŠŠ Avatar autora Šárka Šteflová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
rychlé dodání vše ok
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
Super obchod. Perfektní chutná káva. Zboží vždy došlo rychle a bez problémů. Doporučuji.
LM Avatar autora Lenka Matoušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2023
Spokojenost, můžu jen doporučit!
JV Avatar autora Josef Vágner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2023
Super
GG Avatar autora Gabriela Göndörová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2023
Super obchod
T Avatar autora Tomáš V. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2023
Výborná káva, mám domácí kávovar a pecka.
PV Avatar autora petr votýpka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2023
super káva,skvělá,doporučuji.Petr Tábor
D Avatar autora Dominika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2023
Nejlepší káva co znám :-) Doporučuji pražírnu kde můžu!
RM Avatar autora Rene Malyjurek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2023
Dobrá káva
T Avatar autora Tomáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2023
S touto pražírnou jsem velice spokojen. Vždy rád podpořím české produkty a firmy, samozřejmě pokud jsou kvalitní :-) Pokud budete mít cestu kolem, zastavte se na kávu osobně. Vřele doporučuji a rádi Vás obslouží.
V Avatar autora Václav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2023
Vše proběhlo na výbornou. Ostatně jako vždy. :)
L Avatar autora Libor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2023
vše ok
R Avatar autora Renata Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2023
Vynikající káva,rychlé dodání, doporučuji.Velká spokojenost 👍
Y Avatar autora Yvona Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2023
výborná káva, rychlé dodání, spokojenost

Ovládací prvky výpisu

5583 položek celkem