Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 5568 hodnocení
5
5491x
4
29x
3
16x
2
3x
1
29x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

PK Avatar autora Petra Kulíšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
Výborná komunikace a skvělý produdky. Skvělý balení.
MS Avatar autora Miloslava Strnadová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2023
Výborná komunikace, výrobky svým balením mile překvapily. Chuť nemohu posoudit, jedná se o dárek.
V Avatar autora Václav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.9.2023
Obchod proběhl na výbornou.
Avatar autora Karel Šneberk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.9.2023
Rychlost vyřízení objednávky,ceny kávy a excelentní chuť kávy.
JR Avatar autora Jiří reitinger Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.9.2023
Spokojeny
MS Avatar autora Michal Smejkal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.9.2023
Vse je v poradku..Kontakt s eshopem, rychlost dodani, a hlavne chut kavy..👌…zacinam brat pravidelne.
MD Avatar autora Marta Daňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.9.2023
Oceňuji vstřícnou komunikaci, velmi rychlé dodání objednávek a především, jak by řekl medvěd a myška (Mlsné medvědí příběhy), naprosto mňamózní kávu!
SS Avatar autora Sabina Steklá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.9.2023
Výborné kafíčko,nikde jinde neberu 😁!!!
JR Avatar autora Ján Rusko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.8.2023
Výborná káva a rýchle dodanie
JB Avatar autora Jarmila Barešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.8.2023
Rychlé dodání a dobrá káva ve veselém obalu.
AV Avatar autora Adéla Vyhňáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.8.2023
Výborná káva, spolehlivý obchod. Objednávka dorazila velmi rychle. Určitě nakoupím znovu
BV Avatar autora Bronka Vykydalova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.8.2023
Konecne kava,kt.neni kysela,ma skvele aroma a i v peknem a iriginalnim baleni.Od ted uz jen v nasem kavovaru Vase kavicka.
ML Avatar autora Milada Lenderová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.8.2023
Velice,objednávám zde opakovaně.Vaše káva je vynikající
SV Avatar autora Sarah Vejrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.8.2023
Rychlá doprava a lafe výborné, doporučuji!
EL Avatar autora Eva Lukaštíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.8.2023
Nakupujeme už dlouho a pravidelně, vždy výborná káva, rychle dodáno, naprostá spokojenost. Novinky vždy potěší, stejně tak i Jankova čokoláda a příslušenství (plecháčky jsou No.1). Pěkné obaly. Chválím nabídku umlet kávu na vybraný druh přípravy. Díky, kávový týme :-)
JH Avatar autora Jana Hálová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.8.2023
Nakupovala jsem už vícekrát. Výborná káva za dobrou cenu, rychlé vyřízení.
VM Avatar autora Veronika Machalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.8.2023
Vše v pořádku, díky
Avatar autora Martina Šrotířová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.8.2023
Nakupuji pravidelně. Výborná káva za dobrou cenu, rychlé doručení.
JJ Avatar autora Jana Ježová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.8.2023
Káva výborná za rozumnou cenu, praženo v den objednání, dodáno ihned. ❤👍
AD Avatar autora Adriana Dohnalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.8.2023
Poprvé jsme objednávali na svatbu kvůli vzhledu balení a natolik jsme si ji oblíbily, ze už jinou nekupujeme a to je manžel náročný ve výběru a kvalitě kávy. Můžeme vřele doporučit 😊

Ovládací prvky výpisu

5580 položek celkem